İnterneti kullanım amaçlarına baktığımızda göreceğimiz şu olacaktır.Kullanıcılarn büyük bir yüzdesi arkadaş bulmak için yada yeni insanlarla tanışmak için yazılı, yazısız yani kameralı , kamerasız chat sitelerini tercih etmektedir.En ideal sohbet tadındaki sohbetler olarakta cam sohbet sitelerini uygun bulmaktadırlar.İşte chat rulet , iMeetZu , chat random ,omegle.tv, omegle.ca , omeglepro.com, Chat rulet ve yazılı olarak omeglesohbet.net , ruletchat.org gibi siteler en çok terci edilen sitelerdir.

CHAT RULET BAN NASIL KALDIRILIR ?
chat rulet banlandınız mı ? Eskisi gibi omegla 3 4 gün sizi banlı tutmuyor artık. chat rulet artık bir gün en fazla sizi banlı tutar sonra açar.Bunun için sabırlı olmanız gerekmektedir.Yinede chat rulet ban kaldırmak çok kolay hemen bir firefox tarayıcısı indiriyorsunuz.Firefox tarayıcısı için bir çok proxy eklentisi vardır.Firefox proxy eklentisi yazıp herhangi birtanesini ekle deyip firefox üst köşesine ekliyorsunuz.Böylece bağlanmak istediğiniz siteye Proxy aç/kapat/değiştir butonlarını kullanıp bağlanmanız mümkündür.Aslında mahkeme kararı ile yasaklı tüm sitelere bunu uygulamanız mümkündür.Ancak genel olarak konumuz chat rulet olduğu için chat rulet ban kaldırma konusunda bu öneriyi , çözümü kullanabilirsiniz.

CHAT RULET BANLANMA SEBEPLERİ NELERDİR ?
chat rulet ’de çok fazla kopyala /yapıştır , ctrl+v ve aynı şeyi süekli yazdıysanız muhtemelen banlanma sebebiniz bunlardan biri olacaktır.Yada hızlı hızlı esc tıklayıp değişiyorsanız buda sizin banlanmanıza sebep olacaktır.Çünkü chat rulet ’de çok fazla robot var ve sürekli reklam yapan botlar, sizi bi yerlere davet ederler yada skype ekletip virüs yollarlar.Bu gibi durumlarda dikkatli olmanız gerekmektedir.

CHAT RULET’E ANDROİD SISTEMLERİ TELEFONLARDAN NASIL BAĞLANIRIM?

Omegle’ye android sistemli bir telefondan sadece yazılı sohbete bağlanabiliyrosunuz.Yani omegle kameralı sohbet yapmak için bir galaxy s4 yada 5 yada bir iphone kullanamazsınız.Tabletlerde durum nedir bilmiyorum bilenler varsa bize açıklarlarsa seviniriz.
Omegle Android sistemli telefonlardan bağlanmak için yapmanız gereken şey “Google play ” yani android mağazasına girip arama kutusuna omegle yazmanızdır.Göreceksiniz dir ki bu işi yapan bir çok popülr program mevcuttur.En çok kullanılan program tabiki omegle.com’un kendi yapmış olduğu program. https://www.omegla.tv.tr Bağlantısından sizde omegle android indirip hemen omegleye telefondan bağlanabilirsiniz.
Yapmanız gereken tek şey yukarıda ki bağlantıdan bir omegle android telefon programı yüklemek ve bağlanamktır.Bu kadar basit.

Etiketler: Okunma 29 Nis 2019

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

Usa Chat Now

29 Nis 2019
ome tv

Omegla

24 Kas 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!