Omegla tv siteleri ve tr uzantısı

Bir site kuracağınız zaman her ülkeye ait belli uzantılar vardır. “de” Almanya “Fr” Fransa “Tr” Türkiye gibi. Ben Bu domaini aldığımda “tr” uzantısını Türk sitesi olduğunu belli edebilmek adına aldım. Amacımız omegla sitesinin bir Türk sitesi olduğunu belli edebilmek için. Amacımız omegla siteleri arasında birde Türk omegle sitesi olsun istedik. O amaçla çıktığımız bu yolda sitemiz, https://www.omegla.tv.tr ile hem bu açığı kapatmak, hemde sitemiz üzerinden reklam yayınlamayı hedefliyoruz. Google nın yaptığı en son güncellemeler ile reklam politikalarını değiştirdi. Reklam yayınlana bilecek bir site oluştura bilmek, o kadar kolay değil artık. İşleri sıkılaştıran ve kaliteye ciddi önem veren google, artık rast gele sitelere reklam vermeyecek gibi görünüyor. Google artık bu yeni sistemleri ile reklam vermeyecek gibi duruyor. Google kriterlerine uyacak reklam yayınlayacak site bula bilmesi ciddi anlamda zorlanacak. Hele ki html sistemleri ile site yapan sadece bir veya iki makale yazısı olan siteler nerede ise reklam yayınlayamayacak hale geldiler. Biraz daha durup bekleyeceğiz sanıyorum. Şuan bizim sitelerimizin hiç birinde reklam yayınlayamıyoruz. Sistem nasıl işliyor bunu bile kavrayamadık. Reklamlarımızı koyduğumuz siteler için googlenin dediği şey “siteniz reklamlar için hazır hale getiriliyor.” Ama bir türlü hazır hale getirilemedi. Uygundur veya uygun değildir gibi bir açıklamada yok. Bu yeni politikaların nasıl yansıyacağını göreceğiz.

Omegla sitemiz ile bizde şuan reklam alamadık. Ama sitemizi geliştirip,makale ve konular açısından zenginleştirip bu süreci bu şekilde atlata bilmeyi hedefliyoruz. Şuan birincil hedefimiz,birinci sayfada yer almak değil. Amacımız googlenin reklamlarının yayınlanacağı bir site inşa etmek. Daha sonrasında googlede birinci sayfa savaşı veririz. Reklam yayınlanamayan bir site, omegla aramasında googlede birinci sayfada olsa ne işe yarayacak. Bizim amacımız sohbet sitesi olmak değil. Bizim amacımız reklamlar ile googleye faydalı ola bilmek. Aynı zamanda googleden de gelir elde etmek. Karşılıklı menfaat. Biz bu sitemiz ile omegla ve omegle gibi kelimeler ile ilgili makale yazmaya devam edeceğiz. Diğer sitelerimiz ile de chatrulet ve ome tv gibi kelimelerle ilgili konulara değineceğiz. Bu arada da googlenin reklamlarımızı yayınlamasını bekleyeceğiz. Ümit ediyoruz ki,google reklam yayınlana bilir bir site onayı verir. Akabinde bizde omegla kelimesi için birinci sayfa mücadelesine geçeriz.

Google reklam politikalarında köklü değişiklikler yaptı. Artık omegla sitesi ile birinci sayfada olmak değil, omegla kelimesinde kastığınız sitenize reklam ala bilmek önemli.

Dostlukalrın anlam ifade ettiği, Türk omegla sitesi https://www.omegla.tv.tr “rt” uzantısı ile sizlerin hizmetine sunuldu. Sizde dünyanın her yerinden katılımcılar ile sohbete başlayın

Etiketler:, Okunma 04 Ara 2018

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

ome tv

omegla

29 Nis 2019
Omegla nedir ?

Omegla nedir ?

29 Nis 2019
ome tv

Omegla

24 Kas 2018

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • umut
   umut Aralık 4, 2018

   Sistemde bir sıkıntımı avr giremiyorum

  • admin
   admin Aralık 4, 2018

   Sistemde olan sorunlar çözüldü. ome tv ve omegla sohbet edebilirsiniz


Sen de Yorumla!