Usa Chat Now nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Usa Chat Now adından da anlaşılacağı üzere Amerika sohbeti şimdi anlamına gelmektedir.Bu site yine kullanıcılara online chat servisi ile ücretsiz sesli , kameralı ve her yaşa hitap edebilen üyelik siz bir sayfa.Bu sayfaya bilgisayar , laptop ,iphone , android telefonlar gibi cihazlardan bağlanmanız mümkün.Burada dikkat etmeniz gereken chat kuralları aksi takdirde siteden banlanırsınız.Burada sizlere sitenin kullanımı hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Odaya giriş yap , nickini yaz ve odaya gir.Burada yabancılarla yazılı sohbet yapabilirsiniz.Burada ayrıca kendinize özel bir profil oluşturabilir ve optimize edebilirsiniz.

Video Chat

Yine burada da yol aynı , nickname yaz , odaya gir.Burada bir hesap oluşturabilirsiniz yada misafir girişi yapabiliyorsunuz.Burada video sohbet edebilmek için kameranıza erişim izni vermeniz gerekiyor.Ayrıca bu video chat room sizlere çeşitleri oyun oynama fırsatları da sunuyor.

omegla

ome tv

Sesli ve kamera sohbet

Burası size kullanıcılarla canlı kameralı sohbet yapabilmek için olanak verir.Kayıt mevcut ve bir profil oluşturmak zorundasınız. Ayrıca sesli sohbet denilen sitelerde, adminler iş başındadır. Rast gele chat edemezsiniz. Kurallar uygulanır. Seviye önemlidir. Özellerde isteyen istediği sohbeti edebilir iken, genelde sohbet odasında uslubumuza dikkat etmemiz gerekli. Kurallara uymayanlar sistem dışına atılır bir daha bu sitede sohbet imkanı bulamaz.

20 yaş chat

20 Yaş sohbet genel sohpet odalarına benzeyen yanları var.Bu oda daha çok 17 yaş , 19 yaş ,20 yaş üstü ki bunlar genelde amerikan ve ingiltere vatandaşlarına yönelik.Burada kayıtsız , üyelik gerekmeden sadece bir rumuz ile giriş yapmanızı sağlar.

Usachatnow messenger nedir ?

Web site üzerinde çet yapmak mevcut iken bunun yanında UsachatNow messenger programı ile bilgisayar üzerinden bağlanmanız mümkün.Bu program sayaesinde arkadaşlarınızla , dışarıdaki ailenizle görüşme sağlayabilirsiniz.Ayrıca arkadaş grubu ,arkaplan değiştirme , ve emojiler oluşturabiliyorsunuz.
Çokca kullanıcısı bulunan whatsapp’ın keyfini çıkaran facebook , artık tamamen ücretsiz bir iletişim uygulaması.Facebook bu uygulamayı satn aldıktan sonra bir çok yenilikle karşımıza çıkmaya başladı.Bunlardan sesli görüşme , google drive’a yedekleme yapabilme ve whatsapp web yenilikleri.Şimdilerde ise karşımıza emoloji ile çıkmaya başladı.
Beklentiler whatsapp’ın video’lu görüşmeye yer verip vermeyeceği ancak şu an yeni emojileri ile ilgiyi üzerine toplamış görünüyor.Yeni emojiler hem ilgi görüyor hemde tartışılıyor. Mesela dini simgeler ve “orta parmak işareti” gibi bunların yanında patlamış mısır kutusu , kupa ve daha fazlası.
Yeni emojileri görebilmek için WhatsApp’ı 2.12.441 sürümüne güncellemiş olmanız gerekiyor. Güncelleme henüz bazı kullanıcılara sunulmamış olabilir, bu durumda güncellemenin görünür hale gelmesi için biraz beklemeniz gerekecek.
Ancak yeni sürüm için çok fazla meraklısıysanız hemen androidpolice.com adresinden yeni sürüme ulaşabilirsiniz.

Usa Chat Now şimdi Türkiye de de yaygınlaştı. Usa Chat Now dediğimiz Amerikan sohbet siteleri artık sitenin önüne geçmiş, proglamlaşmış, yazılım halini almıştır. Cep telefonlarında uygulama olarak Günlük kullanılır hallere gelmiştir.

Etiketler: Okunma 29 Nis 2019

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

ome tv

Chat rulet

29 Nis 2019
ome tv

Omegla

24 Kas 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!